خدمات بازرگانی | شرکت میعاد نور قشم
bigtheme

شرکت میعاد نور قشم با ارائه دادن سرویس های متنوع و قابل اعتماد در زمینه واردات به مشتریان خود یک مجموعه خدمات بازرگانی را تشکیل می دهد.

Containers are stacked on a ship berthed at Asciano Group's Patrick operations at Port Botany in Sydney, Australia, on Tuesday, Aug. 31, 2010. Australia's economic growth probably accelerated in the second quarter, helped by government spending on infrastructure and higher exports of iron ore to China even as recoveries in Japan and the U.S. showed signs of faltering. Photographer: Ian Waldie/Bloomberg

شرکت میعاد نور قشم با استفاده از کادر مجرب خود، در زمینه واردات و بازرگانی خدمات شایسته ای را به مشتریان محترم خود ارائه می دهد.که این خدمات شامل موارد ذیل می باشد :

۱) ثبت سفارش : در امر ثبت سفارش واردات کالا به روز بودن این شرکت با توجه به بخشنامه های جدید و اخبار به روز گمرک ایران می باشد که این ویژگی باعث کاهش وقت و هزینه تولید کنندگان و تجار و وارد کنندگان محترم می باشد.

۲) امور بانکی : این امور دربانکهای خصوصی و دولتی شامل گشایش اعتبار و حوالجات ارزی می باشد.

۳) ضمانت نامه های بانکی

۴) ترخیص کالا از کلیه ی گمرکات و حمل آن به مقصد خریدار

۵) بیمه نامه های وارداتی و کلیه امور مربوط به بیمه

 

Logistics Shipping World Bank

از آنجاییکه بسیاری از واردکنندگان در امر واردات کالا دچار مشکل و یا اتلاف غیر ضروری وقت و پول خود می شوند، شرکت میعاد نور قشم خدمات بازرگانی خود را به مشتریان محترم خود ارائه می دهد تا واردکنندگان محترم مسیر خود را طبق اصول و مقررات بازرگانی و واردات طی کنند.